Strefa Zamgławiania

Zamgławianie Kraków – skuteczna dezynfekcja pomieszczeń

Ozonostrefa zaprasza do skorzystania z usług dezynfekcji za pomocą zamgławiania. Współpracujemy z klientami prywatnymi, jak również właścicielami biur, hoteli, restauracji i hal przemysłowych. Jeżeli potrzebują Państwo skutecznej ochrony przed wirusami i bakteriami, jesteście w dobrym miejscu. Mamy wieloletnie doświadczenie i korzystamy z najlepszych urządzeń na rynku. Dzięki nam każde pomieszczenie będzie poddane kompleksowej dezynfekcji, a tym samym wolne od bakterii i zanieczyszczeń. Działamy na terenie południowych województw.

Na czym polega zamgławianie

Zamgławianie ULV to metoda dezynfekcji stosowana od lat w placówkach medycznych. Polega ona na wytworzeniu mgły za pomocą urządzenia zwanego zamgławiaczem. Tzw. sucha mgła, która powstaje w wyniku rozpylenia skutecznie eliminuje m.in.:

  • wirusy,
  • bakterie,
  • pleśnie,
  • zarodniki grzybów,
  • insekty (!)
Zamgławiacz
Vectorfog C150+

Dezynfekcja zamgławianiem zyskała na popularności, dzięki łatwej dostępności i bezpieczeństwu podczas odkażania. Generator mgły, potrafi w ciągu kilkunastu minut dotrzeć do każdego zakamarka dezynfekowanego pomieszczenia.

Dlaczego warto?

Metoda zamgławiania ULV nie powoduje przemoczenia powierzchni czy lepkości powierzchni płaskich. System zamgławiania ULV stosujemy w pomieszczeniach zamkniętych takich jak:

  • domy i mieszkania,
  • pokoje hotelowe,
  • gastronomia,
  • biura,
  • hale przemysłowe itd.

Dezynfekcja tego typu nie jest inwazyjna dla sprzętu elektronicznego, co więcej – taki sprzęt również może zostać skutecznie odkażony. Dezynfekuje się dosłownie wszystko, co znajduje się w zamgławianym pomieszczeniu, w tym ściany i podłogi. Stosowane przez nas preparaty są skuteczne w walce z COVID-19, co potwierdzają badania (dostępne na stronie producenta Bacospray). Przy zastosowaniu w/w preparatu w pomieszczeniach bardzo istotne jest to, że podczas rozpylania tworzy się nanopowłoka, która przedłuża okres dezynfekcji, co nie tylko stawia produkt jako dezynfekujący po, ale również jako środek stosowany zapobiegawczo! Mieszkasz w Krakowie? Zgłoś się do nas!

Jak przebiega dezynfekcja zamgławianiem?

Inaczej wygląda zamgławianie profilaktyczne, a inaczej kiedy chcemy zdezynfekować dane pomieszczenie, np. karetkę lub pokój po chorym. W przypadku profilaktyki wykorzystuje się ok. 6% nadtlenku wodoru w danej dawce, a sam proces trwa maksymalnie godzinę.

Urządzenia przez nas stosowane są podrukowane na podzespołach firmy SAMSUNG – lidera technologii. Mają przebadaną wydajność – wielkość kropli oraz CE dopuszczające do obrotu.

Zgłoś się do Ozonostrefy!

Jesteśmy zespołem fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy odpowiedni sprzęt, gwarantujący kompleksową i skuteczną dezynfekcję pomieszczeń. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów współpracy – cenę za usługę dobieramy indywidualnie! Dezynfekcję przeprowadzamy na terenie Krakowa i innych miejscowości, nie tylko w woj. małopolskim. Zapraszamy!

Zapraszamy do naszej wypożyczalni.