Skawina, Korabnicka 130A, 32-050 Skawina
+48 514 257 895
kontakt@ozonostrefa.pl

Strefa Zamgławiania

Zamgławianie Kraków – skuteczna dezynfekcja pomieszczeń

Ozonostrefa zaprasza do skorzystania z naszych usług dezynfekcji za pomocą zamgławiania. Współpracujemy z klientami prywatnymi, jak również właścicielami biur, hoteli, restauracji i hal przemysłowych. Jeżeli potrzebują Państwo skutecznej ochrony przed wirusami i bakteriami, możecie liczyć na naszą pomoc. Zajmujemy się zamgławianiem od wielu lat, korzystając z najlepszych urządzeń na rynku. Dzięki nam każde pomieszczenie będzie poddane kompleksowej dezynfekcji, wolne od bakterii i zanieczyszczeń. Działamy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

Na czym polega zamgławianie

Zamgławianie ULV to metoda dezynfekcji stosowana od lat w placówkach medycznych. Polega ona na wytworzeniu suchej mgły za pomocą preparatu m.in. nadtlenku wodoru oraz srebra koloidalnego. Tzw. sucha mgła, która powstaje w wyniku rozpylenia skutecznie eliminuje m.in.:

  • wirusy,
  • bakterie,
  • pleśnie,
  • zarodniki grzybów,
  • insekty.

Dezynfekcja zamgławianiem zyskała na popularności dzięki łatwej dostępności i bezpieczeństwu podczas odkażania. Generator mgły, zwany zamgławiaczem, potrafi w ciągu kilkunastu minut dotrzeć do każdego zakątka w dezynfekowanym pomieszczeniu.

Dlaczego warto

Metoda zamgławiania ULV nie powoduje przemoczenia powierzchni czy lepkości powierzchni płaskich. System zamgławiania ULV stosujemy w pomieszczeniach zamkniętych takich jak:

  • domy i mieszkania
  • pokoje hotelowe
  • gastronomia,
  • biura,
  • hale przemysłowe itd.

Dezynfekcja tego typu nie jest inwazyjna dla sprzętu elektronicznego, mało tego – również może zostać skutecznie odkażona. Dezynfekuje się dosłownie wszystko, co znajduje się w zamgławianym pomieszczeniu, w tym ściany i podłogi. Stosowane przez nas preparaty są skuteczne w walce z COVID-19 co potwierdzają badania (dostępne na stronie producenta Bacospray). Przy zastosowaniu w/w preparatu w pomieszczeniach bardzo istotne jest to, że podczas rozpylania tworzy się nanopowłoka, która przedłuża okres dezynfekcji, co nie tylko stawia produkt jako dezynfekujący po, ale również jako środek stosowany zapobiegawczo! Mieszkasz w Krakowie? Zgłoś się do nas!

Jak przebiega dezynfekcja zamgławianiem

Inaczej wygląda zamgławianie profilaktyczne od tego, kiedy chcemy zdezynfekować dane pomieszczenie, np. karetkę lub pokój po chorym. W przypadku profilaktyki wykorzystuje się ok. 6% nadtlenku wodoru w danej dawce, a sam proces trwa maksymalnie godzinę. Gdy zamgławiamy w celu dezynfekcji, należy użyć wyższego stężenia nadtlenku wodoru (nawet dwukrotnie wyższego), przez ponad godzinę (1-2h).

Urządzenia przez nas stosowane są podrukowane na podzespołach firmy SAMSUNG – lidera technologii. Mają przebadaną wydajność – wielkość kropli oraz CE dopuszczające do obrotu.

Zgłoś się do Ozonostrefy!

Jesteśmy zespołem fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy odpowiedni sprzęt, gwarantujący kompleksową i skuteczną dezynfekcję pomieszczeń. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia szczegółów współpracy – cenę za usługę dobieramy indywidualnie! Dezynfekcję przeprowadzamy na terenie Krakowa i innych miejscowości, nie tylko w woj. małopolskim. Zapraszamy!

strefa zamgławiania strefa zamgławiania

Sprawdź nasze realizacje!