Skawina, Korabnicka 130A, 32-050 Skawina
+48 514 257 895
kontakt@ozonostrefa.pl

Strefa Ozonowania

Ozonowanie pomieszczeń, biura Kraków – odgrzybianie, fumigacja

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na kompleksowe ozonowanie. Zajmujemy się odgrzybianiem pomieszczeń mieszkaniowych, biurowych i samochodów, w tym klimatyzacji. Działamy na terenie Krakowa i okolic – dowiedz się więcej o naszych usługach fumigacją poniżej!

Jak przygotować się do zabiegu ozonowania?

Do zabiegu ozonowania i odgrzybiania należy przygotować się w następujący sposób:

 • usunąć z pomieszczenia wszelkie zwierzęta i rośliny,
 • jeśli mamy do czynienia z grzybami lub z pleśnią należy je fizycznie usunąć ze ścian czy sufitu, ozon nie usunie widocznego ogniska,
 • po usunięciu należy pokryć element preparatem grzybobójczym,
 • względnie posprzątać,
 • w miarę możliwości przewietrzyć pomieszczenie.

Jak przebiega proces fumigacji?

Na samym początku trzeba uszczelnić pomieszczenie, aby ozon nie wydostawał się na zewnątrz. W tym celu zatykamy wentylację, klimatyzację, rekuperację. Zaklejamy m.in. okapy kuchenne, kominki, nawiewniki w oknach oraz drzwi. Bardzo ważne, przy procesie ozonowania jest obliczenie odpowiedniej ilości progowego wytworzenia ozonu i w tym celu należy określić ilość urządzeń oraz rozstawienie ich w najbardziej optymalnych miejscach. Ozon jest gazem cięższym od powietrza, dlatego też dla lepszego rozprowadzenia gazu stosujemy cyrkulatory, które sprawiają, że ozon dotrze do każdego zakamarka. Jeśli już powyższe kroki są spełnione, obliczamy tzw. czas ekspozycji. Nie zawsze dłużej znaczy lepiej. Ozon jako gaz bardzo nietrwały, rozkłada się w temperaturze pokojowej po około 30 min od wytworzenia. Dlatego tak istotne jest zastosowanie powyższych czynności aby odgrzybianie fumigacją przyniosło skutek.

Ile trwa odgrzybianie?

Przykładowy czas ozonowania mieszkania za pomocą fumigacji o pow. 100m2 to 5 godzin.

Moc naszych urządzeń pozwala na ozonowanie blisko 5000m3 w jednym czasie.

Jednocześnie zaznaczamy, że usuwanie zapachu po kwasie masłowym czy pożarze wymaga zastosowania odpowiedniej procedury ozonowania. Czas takiego zabiegu jest dużo dłuższy, niż standardowy. Na podstawie naszego doświadczenia, mamy opracowane różne metody usuwania wielu zapachów i odgrzybiania klimatyzacji (również samochodu), które dają bardzo wysoką skuteczność, potwierdzoną opiniami klientów.

Ile to kosztuje?

Cena uzależniona jest od kubatury ozonowanego pomieszczenia. Dlatego prosimy o wypełnienie poniższego formularza w treści wpisując powierzchnię przeznaczoną do ozonowania oraz wysokość lub kontakt telefoniczny. Niezwłocznie skontaktujemy się i przedstawimy ofertę.

Mobilne ozonowanie samochodów

Proponujemy Państwu ozonowanie pojazdów. Usługę ozonowania samochodu (odgrzybianie klimatyzacji itd.) możemy wykonać na terenie Krakowa, jak i całego województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Naszym głównym zadaniem jest praca mobilna.

Poniżej zamieszczamy cennik usług:

 • samochód osobowy: 80zł, czas ok 30min
 • bus do 3.5t: 140zł, czas do 60min
 • autobus: 290zł, czas do 120 min
 • chłodnie, tramwaje, pociągi, wagony – w zależności od kubatury

Na terenie miasta Kraków – dojazd gratis. Dalej do 1zł/km – przy ozonowaniu samochodu!

ozonowanie kraków

Dysponujemy wieloma generatorami, które mają różną wydajność, dlatego też czas każdego ozonowania i odgrzybiania klimatyzacji jest skrócony do minimum. W jednym czasie możemy wykonać usługę w 4 samochodach. Jednak cały czas się rozwijamy 🙂

Wymiana filtra kabinowego

Wraz z powyższymi zabiegami zalecamy wymianę filtra kabinowego.

Ozonowanie fumigacją przeprowadzamy za pomocą sprzętu z najwyższej półki. Korzystamy z przebadanych generatorów marki KORONA, których działanie potwierdzone jest wynikami z laboratorium. Tutaj jedna z naszych maszyn. Posiadamy wszelkie atesty oraz certyfikaty. Nasz sprzęt jest na bieżąco serwisowany co jest bardzo istotne dla jego efektywności!

Ozonowanie pomieszczeń przydaje się wielu osobom oraz zakładom pracy, biurom, sklepom i magazynom. Dzięki temu powietrze w pomieszczeniach pozbawione jest bakterii i drobnoustrojów, a więc można nie tylko zadbać o swoje zdrowie, ale też o bardzo korzystne samopoczucie. Nasza dezynfekcja w Krakowie skierowana jest do osób, które chcą powalczyć nie tylko z drobnoustrojami, ale też z przykrym zapachem w poszczególnych miejscach, np. klimatyzacji w samochodzie. Działamy kompleksowo, dobierając usługę do oczekiwań naszych klientów. Co najważniejsze polecamy zainteresowanym różnorodność usług, a ozonowanie zostanie docenione przez najbardziej wymagające osoby.

Proponowana przez naszą firmę dezynfekcja Skawina za pomocą fumigacji, to działania mające na celu nie tylko wyeliminowanie koronawirusa, ale też szkodliwych dla ludzkiego organizmu patogenów. Ozonowanie fumigacją usuwa wszelkie groźne mikroorganizmy, z racji czego realizowane jest zarówno na terenie mieszkań, domów, jak i biura i podobnych powierzchni. Staramy się realizować nasze usługi odgrzybiania na najwyższym możliwym poziomie, stale udoskonalając naszą ofertę i rozwijając ją dla kolejnych klientów. Tym samym koronawirus może zostać wyeliminowany z wielu różnych powierzchni, ponieważ ozonowanie według licznych badań skutecznie mu przeciwdziała.

Zdecydowane poprawienie jakości powietrza

Ozonowanie biura doprowadzi do zdecydowanej poprawy jakości powietrza, dlatego wykonuje się je w różnych miejscach, nie tylko w biurach. Klienci mogą przebierać w różnorodnych usługach, które dla nich przygotowaliśmy. Za ich realizację odpowiadają wyszkoleni pracownicy, świetnie znający się na swoich obowiązkach, potrafiący wykonać usługę profesjonalnie i bezbłędnie. Oczywiście po zakończonej pracy należy dokładnie przewietrzyć dane pomieszczenie (biuro, samochód, mieszkanie), najlepiej przez okres kilku godzin, ale szczegółowe wskazówki uzyska się od specjalistów. Cena ozonowania zależna jest od metrażu odgrzybianej powierzchni. Im większa powierzchnia użytkowa, tym większą kwotę trzeba będzie zapłacić – wyceny dogadywane są indywidualnie. Z pewnością nie będą to zbyt wysokie stawki w zamian za skuteczną poprawę jakości powietrza i zadbanie o własne zdrowie, i lepsze funkcjonowanie całego organizmu.

Decydując się na nasze ozonowanie pomieszczeń na terenie Krakowa można mieć pewność, że wszelkie działania przeprowadzimy ekspresowo, z zachowaniem wszystkich niezbędnych norm bezpieczeństwa. Zajmuje nas nie tylko ozonowanie mieszkań, biura czy samochodu, ale też wiele innych usług. Dysponujemy nowoczesnymi generatorami ozonu, dzięki którym możemy sprawnie i bezbłędnie wykonywać fumigację i odgrzybianie, a także inne usługi dla naszych klientów indywidualnych, firm, jak i zakładów pracy. Nie boimy się żadnego wyzwania, ponieważ stale unowocześniamy nasz sprzęt i podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe. Z racji tego jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie w potrzebie. Cena za ozonowanie pomieszczeń ustalana jest indywidualnie, na spotkaniu z klientem. Zazwyczaj odgrzybianie (również klimatyzacji) trwa kilka godzin, chociaż zależy to od wielkości powierzchni, która ma być ozonowana.

Różnorodność realizowanych usług i troska o dobro klienta

Ozonowanie pomieszczeń, w tym mieszkań, biur czy samochodów to tylko jedna z usług, na którą mogą się Państwo zdecydować w naszej firmie. Ponadto polecamy Państwu profesjonalne i precyzyjne pranie dywanów, dzięki czemu zostaną one odświeżone i usunie się z nich wszystkie zanieczyszczenia oraz mikroorganizmy, które mogłyby zaszkodzić przede wszystkim osobom starszym oraz dzieciom. Co najważniejsze pranie dywanów realizujemy praktycznie od ręki, wystarczy zgłosić się do nas po pomoc, dogadać wszystkie szczegóły i dać nam działać, a zatroszczymy się o Państwa dobro. Po zakończonej usłudze dywan schnie i w przeciągu kilku godzin jest sucha. Pierzemy dywany wykonane z różnorodnych materiałów, dlatego nasze usługi są cały czas rozbudowywane, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Jeśli ktoś postawi na nasze ozonowanie fumigacją może mieć pewność, iż:

 • usunie z powietrza wszelkie groźne bakterie oraz wirusy,
 • zadba o lepszą jakość powietrza w wybranych pomieszczeniach,
 • zlikwiduje wszystkie przykre zapachy, np. z klimatyzacji, po papierosach.

Z racji tego klientom polecane jest także kompleksowe ozonowanie samochodu, którym ludzie poruszają się każdego dnia. Dzięki temu zadba się o swoje górne drogi oddechowe zarówno na krótszych trasach miejskich, jak i tych dłuższych, np. o charakterze służbowym. Jak widać wyraźnie, ozonowanie pomieszczeń, biura i mieszkań to tylko jedna z przydatnych usług, w którą warto zainwestować. Otwieramy się na Państwa propozycje i dostosowujemy ofertę do konkretnych potrzeb klientów. Dzięki temu współpraca przebiega pomyślnie.

Ozonostrefa to najlepsze rozwiązanie dla zainteresowanych klientów, którzy chcą zdezynfekować wybrane powierzchnie i mieć pewność, że usługa zostanie wykonana pozytywnie. Pracownicy firmy nie mają żadnych problemów z kompleksową i fachową obsługą przemysłowych generatorów ozonu, więc kolejne usługi nie zajmą im dużo czasu. Wystarczy do nas zadzwonić i zamówić wybraną usługę, a my zajmiemy się jej realizacją. Działamy na terenie Krakowa, jak i innych pobliskich miejscowościach!